EfTEN CapitalEfTEN Capital

EfTEN United Property fund

EfTEN Capital avab uue jaeinvestoritele mõeldud Baltikumi kinnisvarafondi – EfTEN United Property Fund

Homsest (22. juunist) avab EfTEN Capital  jaeinvestoritele mõeldud ning Baltikumi kinnisvarale keskenduva investeerimisfondi – EfTEN United Property Fund. Fondi eesmärk on võimaldada kinnisvarasse investeerida igal ajahetkel ja alates 10 eurost. Septembrist saab fondi hakata investeerima ka pensioni investeerimiskonto kaudu.

„Kinnisvarasse investeerimine on siiani valdavalt  eeldanud suurte säästude olemasolu. Uue fondiga tahame selle dogma murda ning teha kinnisvarasse investeerimise võimalikuks kõigile soovijatele – alguses piisab fondi investeerimiseks 10st eurost. Fondi võib investeerida igal ajal, kasvõi igakuiselt. Alates septembrist saab sinna investeerida ka pensioni investeerimiskonto kaudu,“ selgitas EfTEN Capitali jaeärisuuna juht Kristjan Tamla.

Esimesena Eestis investeerib fond Balti riikide kinnisvara kõigisse segmentidesse: ärikinnisvara (logistika, bürood, kaubandus, jms), elukondlik kinnisvara (üürikorterid), kinnisvaraga seotud infrastruktuur ning kinnisvara arendusprojektid. „Meie ambitsioon on kujundada fondist omalaadne Balti kinnisvaraturu indeks, mille investeeringud on hajutatud üle kogu kinnisvara sektori”, sõnas Tamla.

Ta lisas, et indeksilaadsele portfellile omaselt eristub EfTEN United Property Fund lihtsate ja soodsate tasudega. „Fondil puuduvad sisenemis- ja edukustasu ning lisaks ei võta fond tasu rahalt, mida pole veel kinnisvarasse investeeritud ega ka EfTEN Capitali teistesse fondidesse tehtud investeeringutelt. Fondi valitsemistasu võetakse vaid otse kinnisvarasse tehtud investeeringutelt 1,5% aastas,“ selgitas EfTEN Capitali jaeärisuuna juht.

EfTEN United Property Fundi osakud noteeritakse Tallinna börsil hiljemalt järgmise aasta mais. Enne fondi börsil noteerimist saab osakuid realiseerida vaid börsivälisel turul.

 

Lisainfo
Kristjan Tamla
AS EfTEN Capital, jaeärisuuna juht
[email protected]
www.eften.ee/united

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Loe ka ettevõtte Privaatsuspoliitikat.

OK