EfTEN CapitalEfTEN Capital

EfTEN Kinnisvarafond

Viljandi UKU kaubanduskeskus kasvas kümne tuhande ruutmeetriseks

Kinnisvarafondile EfTEN kuuluv Viljandi UKU kaubanduskeskus avas oma neljanda ning ühtlasi viimase laienduse. Uue hooneosaga lisandus UKU-le 970 ruutmeetrit uut üüripinda ning nüüd laiub Viljandi suurim kaubanduskeskus ühtekokku 10-l tuhandel ruutmeetril.

Keskuse viimase, pea tuhande ruutmeetrise laienduse ankurrentnikuks on tuntud spordi- ja vabaajakauplus Sportland. Lisaks avavad keskuse värskelt valminud osas oma kauplused lemmikloomapood KIKA, mänguasjapood Karupoeg Puhh ning tunnustatud kondiiter Pihlaka kohvik. Ühtekokku toimetab keskuses 50 poodi, kohvikut ja muud teenusepakkujat.

EfTEN-i Eesti kaubanduskeskuste juhi Toomas Õuna kinnitusel jääb seekordne, järjekorras juba neljas siiski keskuse viimaseks. „UKU kaubanduskeskus on end hästi sisse töötanud ning võitnud nii kohalike kui ka lähiümbruse inimeste soosingu. Seetõttu on olnud aastate jooksul põhjust ka keskust mitu korda laiendada. Koos viimase laiendusega on tänaseks UKU kaubanduskeskuses siiski juba piisavalt pinda, et pakkuda Viljandi ja selle lähiümbruse inimestele ning ka külalistele kõiki vajalikke ning heal tasemel teenuseid ja kaupu,“ kinnitas Õun.

Keskuse laiendus ehitas ehitusettevõte Evicon Ehitus OÜ, ehitustööde järelevalvet teostas Inseneribüroo Telora OÜ ning omanikujärelevalvet Paasik OÜ.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Loe ka ettevõtte Privaatsuspoliitikat.

OK