EfTEN CapitalEfTEN Capital

Uudised

EfTEN Capital AS ja Kristjan Lepik alustavad koostööd

EfTEN Capitali juhatuse esimehe Viljar Arakase sõnul asub loodavasse äriüksusesse tööle Kristjan Lepiku juhitud meeskond. „Vastavalt seadusele esitab ettevõte lähiajal Finantsinspektsioonile taotluse vajaliku tegevusloa saamiseks ja fondide registreerimiseks. EfTEN Capitali peamiseks tegevusalaks on jätkuvalt kinnisvarainvesteeringute tegemine ja juhtimine, kuid meie soov on EfTENI tegevusprofiili varade juhtimise osas laiendada ning üles ehitada uus Eesti kapitalil põhinev varahaldusfirma,“ ütles Arakas.

Kristjan Lepiku sõnul avab TI EfTEN uued arenguvõimalused senisele Tark Investori meeskonnale. „Plaanime klientidele pakkuda investeerimisvõimalusi globaalsetel turgudel. Meie hinnangul on lähemad aastad maailma turgudel tulemas heitlikud, seetõttu peame väga oluliseks portfelli aktiivset juhtimist. Keskkonnas, kus investeerimisotsused finantssektoris liiguvad järjest enam Eestist väljapoole, on paindlikkusel ja personaalsel lähenemisel korralik konkurentsieelis,“ ütles Lepik.

TÄIENDUS (30.10.2009): EfTEN Capital AS ja Kristjan Lepik otsustasid uut ettevõtet mitte asutada, vaid laiendada EfTEN Capital AS-i tegevust ja esitada Finantsinspektsioonile taotlus tegevusloa laiendamiseks, mis võimaldab käivitada investeerimisfondide ja investeerimisnõustamise äriliinid.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Loe ka ettevõtte Privaatsuspoliitikat.

OK